Wybierz język

Anti Spam Gateway dla serwerów poczty

SPAMfighter Mail Gateway doskonale integruje się z istniejącą w firmie infrastrukturą bezpiecznego środowiska e-mail. Jest łatwy w instalacji i użytkowaniu bez konieczności codziennej konserwacji. SPAMfighter Mail Gateway jest oparty na unikalnej społeczności SPAMfighter z ponad 8 milionami użytkowników na świecie.

SPAMfighter Mail Gateway jest zasilany przez 8,968,667 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów. Jeśli wystarczająca liczba SPAMfighterów zgłosi ten sam e-mail spam, jest on natychmiast usówany dla wszystkich SPAMfighterów i użytkowników. Oznacza to natychmiastową ochronę przed spamem bez zbędnych konfiguracji.

SPAMfighter Mail Gateway płynnie integruje się z systemem Windows i obsługuje do 200.000 e-maili na godzinę przy minimalnych wymaganiach dla sprzętu. W pełni zdolny do instalacji w wirtualnych środowiskach Windows (VMWare, Virtual Server, Hyper-V itp.).

SPAMfighter Mail Gateway nie wymaga specjalnego sprzętu i może być uruchamiony na istniejącej instalacji VMWare. Może być ustawiony w zależności od przewidywanej ilości lub objętości e-maili jakie będzie przetwarzać.

SPAMfighter Mail Gateway zapewnia kompleksową ochronę przed wszystkimi bieżącymi zagrożeniami pochodzącymi z e-maili, które nieustannie atakują twoją sieć. Wielowarstwowy system ochrony SPAMfighter Mail Gateway oferuje następujące zabezpieczenia:

Anti-spam. Algorytmy i metody używane przez SPAMfighter są najbardziej kompleksowe i unikalne w branży anty-spam dla wykrywania i filtrowania spamu, przy najniższym wskaźniku fałszywych alarmów.

Filtrowanie oparte na społeczności. Jeśli wystarczająca liczba użytkowników SPAMfighter zgłosi ten sam e-mail spam, jest on natychmiast usuwany dla wszystkich innych użytkowników SPAMfighter. Oznacza to natychmiastową ochronę przed spamem bez zbędnych konfiguracji.
Każdy nowy e-mail jest automatycznie testowany przez SPAMfighter's Community Network. Jeśli jest to spam, zostają podjęte zdefiniowane przez użytkownika działania.

Anti-spyware. (Załączniki) - Wszystkie załączniki są skanowane, a wszelkie programy szpiegujące są wykrywane i natychmiast usuwane.

Anti-phishing. SPAMfighter zapewnia niezawodną ochronę przed phishingiem, który jest często wykorzystywany do zbierania poufnych informacji na temat organizacji lub jej użytkowników indywidualnych.

PartnerstwaPartnerstwaPartnerstwa

Nowe funkcje w nowej wersji SPAMfighter Mail Gateway

 • Rozszerzone zarządzanie użytkownikami i polisami!
 • Interfejs w wielu językach!
 • Oparte na nowym IP filtry i polisy!
 • Teraz skanuje 3.500 e-maili na minutę na standardowym sprzęcie!
 • Support for both 32 bit and 64 bit
 • Extensive statistics - possibility to give external users/customers access to specific parts

Pobierz SPAMfighter Mail Gateway

Pobierz 30 dni za darmo

30 dni za darmo

Funkcje programu

 • Extremely low false positive rate
 • Instant protection against spam and phishing
 • Support for both 32 bit and 64 bit
 • Multi threaded scan engine utilizing all available CPU cores
 • Policy and Usergroup based filtering
 • The biggest community based antispam filtering
 • Low total cost of ownership (TCO)
 • Licencja oprogramowania SPAMfighter Mail Gateway rozpoczyna się od 5 licencji i może być rozszerzona do pełnej licencji przedsiębiorstwa.

Screenshots of SPAMfighter Mail Gateway (SMG) - You can enlarge the image by clicking on it.

Więcej informacji o SPAMfighter Mail Gateway pod numerem: +45 70 22 15 51

30 dniowy darmowy okres próbny oraz bezpłatne wsparcie telefoniczne, czat i email

Konkurencyjne ceny i wysoki rabat

Wymagania

System operacyjny

Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2000, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2011, Windows Server Essentials

Procesor

Rodzina Intel Pentium lub kompatybilna

E-mail Serwer

IMail, MS SMTP MAIL Service, CMailServer, Sendmail, XMail, Kerio, Postfix, WorkgroupMail, Merak, Winmail, QMail, Courier, GroupWise, CommuniGate, MDaemon, ArGoSoft