Wybierz język

SPAMfighter Deklaracja Prywatności

SPAMfighter ApS stworzył niniejsze oświadczenie w celu wykazania, naszego szczerego zaangażowania na rzecz prywatności. Poniższa deklaracja zawiera informacje na temat praktyk gromadzenia i rozpowszechniania informacji na tej stronie.

Informacje rejestracyjne

Rejestrujemy Państwa adres IP w celu diagnozowania problemów z naszym serwerem oraz administrowania naszej strony internetowej. Informacja ta jest głównie stosowana do śledzenia ruchu i bezpieczeństwa.

Cookies

Nasza strona używa cookies do śledzenia informacji o naszych gościach. To daje nam możliwość uczenia się zwyczajów i wzorów zachowańnaszych użytkowników i pozwala nam uczynić naszą stronę internetową i oprogramowanie jeszcze lepszym.

Bezpieczeństwo

Ta strona posiada zabezpieczenia w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i zmianą informacji pod naszą kontrolą. Strona dostarcza bezpieczny serwer dla wszystkich zamówień przy pomocy karty kredytowej oraz bezpiecznie szyfrowanie wszystkich danych osobowych zgodnie ze standardowymi metodami. Strona nie przechowuje numerów kart kredytowych dla zrealizowanych zamówień.

Formularze zamówień

Nasza strona dostarcza formularze zamówienia, abyś mógł zakupić produkty. Kiedy złożysz zamówienie na naszej stronie, gromadzimy informacje kontaktowe (takie jak adres e-mail). Informacje kontaktowe z formularzy zamówień są wykorzystywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Tobą, gdy jest to konieczne. Obejmuje to przesłanie Ci klucza produktu i kontaktu z Tobą, w razie problemu z zamówieniem. Informacje finansowe są wykorzystywane do wystawienia rachunku za zamówienie i usuwane zaraz po użyciu.

Newsletter

Zapisujemy osoby do naszego bezpłatnego newsletter za pomocą adresu e-mail użytego przy pobieraniu SPAMfighter. Podany adres e-mail służy wyłącznie do wysyłania Ci darmowego newslettera i śledzenia Twojego konta.
Twój adres e-mail NIGDY nie będzie udostępniany innym firmom!

Linki zewnętrzne

Strona ta zawiera linki do innych stron. SPAMfighter ApS nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności lub zawartość tych stron internetowych.