Zvolte jazyk:

Pomalé Windows Vista ? Nedejte se zpomalit pomalým PC ! SLOW-PCfighetr vám v tom pomůže!

Pokud stále používáte Windows Vista, ale uvažujete o přechodu na Windows 7, nezapomeňte, že aby byl přechod úspěšný a systém optimálně pracoval, musí Windows Vista také splňovat náročnější hardware specifikace. Nechte SLOW-PCfighter ať vám s tím pomůže. SLOW-PCfighter znovu uvede vaše Windows Vista do rychlého chodu!

Začít stahování pro Windows

Nechejte své pomalé Vista skenovat hned

Zvyšte svou výkonost z rychlejšími Windows Vista

Měli jste někdy pocit, že potřebujete rychlejší Vista ? Byli jste příliš tolerantní vůči pomalosti systému doufajíc, že se to časem změní? Několik faktorů může způsobovat pomalost vašich Vista a brzdit jejich výkon. Všechny systémy se mohou po čase zpomalit. Se SLOW-PCfighter získáte profesionální pomoc a vaše Vista budou zase rychlejší !

Pro rychlejší Widows Vista postupujte takto:

Jednoduché tři kroky:

Potřebujete rychlejší Windows Vista? Optimalizujte své Vista a zvyšte jejich výkon.

Začít stahování pro Windows

Prodlužte životnost svého Windows Vista PC

Skenujte své Vista hned

Pokud čtete tyto řádky, je docela možné, že právě v tuto chvíli sedíte u pomalého počítače. Je zcela normální, že se počítač časem a běžným používáním zpomalí.

Pokročilá technologie umožňuje SLOW-PCfighter provést analýzu vašich Vista, lokalizovat a opravit chyby, což vaše Vista zrychlí. SLOW-PCfighter identifikuje a odstraní všechny neplatné vstupy ve vašem Vista registru, např. neplatné vstupy od nefungujícího softwaru, nejrůznějších driver instalací a instalací, které nebyly plně dokončeny.