Zvolte jazyk:

SLOW-PCfighter uživatelé - Reference

"....SLOW-PCfighter je malý prográmek, který je ovšem extrémně efektivní a populární aplikací na čištění registru...."

"Děkuji za váš SLOW-PCfighter. A díky také za vaši technickou podporu. Patříte mezi firmy, které opravdu respektuji. Máte dobré renomé a SLOW-PCfighter je bez pochyby velice efektivnímprogramem."
-Ralph Selwyn, Sydney, Australia

"SLOW-PCfighter je další skvělý produkt z vaší dílny. Moc vám za něj děkuji."

"Jsem nadšena! Počítač konečně po několika dlouhých týdnech, kdy už jsem pomalu začala ztrácet trpělivost, skvěle reaguje! Už jsem se o vašem programu zmínila i známým a přepošlu jim nabídku. Děkuji! "
-Rachel

"...BAM! IT WAS JUST LIKE NEW! I tried two (2) other fast PC programs to NO AVAIL and started thinking about how will afford a New PC. NOW I HAVE A LIKE NEW COMPUTER!! MY OLD ONE IS BACK almost AS NEW!! Holy Cow it really works! Thank You, Thank You so very much for doing what your Ad says it will do!

There is a man who is a Professor at UAH (University of Alabama Huntsville, campus) who teaches Computer Programming and he tried a few things 2 months ago but it only helped a very small amount. I asked him about the programs that come into my email that promises a faster or even Like New Speed and he said you can try them but they will only help a little. BALONEY! I don't know why but YOUR "SLOW PC FIGHTER" WORKS!! AND WORKS VERY, VERY GOOD!..."

- Tom Guzik

"No, SLOW-PCfighter zachránil můj starý počítač, našel 1432 chyb. Teď PC funguje jako nové. Mnohokrát děkuji"
-D. Johnson

"Ještě jednou velice děkuji za vaši pomoc. Právě jsem odstranil 1800 chyb ! a vyvrátil tak tvrzení odborníka na počítače v obchodě, který můj počítač prakticky odepsal! Jen díky SLOW-PCfighter se mi podařilo prodloužit životnost mého PC a předám svou zkušenost dalším."
- Chees Allan Collins

Breekpunt.nl říká:
"Program na mém počítači vyčistil opravdu hodně, ale je počítač rychlejší? Nejlepším způsobem jak to zjistit je otestovat PC za normálního chodu. Spouštění se nijak zvlášť nezrychlilo, ale obecně je počítač mnohem rychlejší. Stahování programů je rychlé a bez potíží. Z počítače se sice nestal "blesk", ale SLOW-PCfighter na něj má očividně pozitivní efekt."

Slow PC dotazník

Nechte si zdarma scanovat a optimalizovat Váš počítač pomocí našeho efektivního SLOW-PCfighter

Začít stahování pro Windows