Wybierz język

Jak wyłączyć ekran aktualizacji "Wybór przeglądarki"

Czy okno "Wybór przeglądarki" wyskakuje po zrestartowaniu komputera? Nie obawiaj się - możesz wyłączyć "Wybór przeglądarki" popup wykonując kilka prostych kliknięć.

SLOW-PCfighter może pomóc rozwiązać ten problem ZA DARMO!

Z powodu regulacji antymonopolowych w UE (Unii Europejskiej), Microsoft i UE zgodziły się zapytać użytkowników systemu Windows, którą przeglądarkę preferowaliby jako ich standardową. Ostatnio Microsoft rozpoczął aktualizację dla wszystkich użytkowników systemu Windows w UE, co aktywowało ten uciążliwy ekran i od tamtej pory zaczął on się on pojawiać na każdym komputerze.

Może jesteś świadomy, że ekran Wybór przeglądarki pojawia się przy każdym uruchomieniu komputera. I może nie możesz znaleźć prostego sposobu aby wyłączyć/zablokować to irytujące okno; SLOW-PCfighter może Ci pomóc!

4 proste kroki, aby wyłączyć/zablokować "Wybór przeglądarki" ze SLOW-PCfighter

1. Pobierz i zainstaluj SLOW-PCfighter ZA DARMO!

4. Kliknij "Zapisz"

3. Wyłącz/Odznacz "Wybór przeglądarki"

2. Otwórz SLOW-PCfighter i idź do "Startup Manager"

Teraz "Wybór przeglądarki" jest wyłączony, nigdy więcej denerwujących pop-up!

Zwróć uwagę

Jeśli nie ustawisz IE (Internet Explorer) jako domyślnej przeglądarki internetowej; aplikacja Wybór przeglądarki nie powoduje żadnych zmian na komputerze.

Jeśli używasz Windows 7 na komputerze, aplikacja przeglądarki usówa Internet Explorer z właściwej lokalizacji w menu Start i na pasku zadań

Browserchoice.exe NIE jest spyware ani wirusem, ale programem Microsoft

SLOW-PCfighter może pomóc rozwiązać ten problem ZA DARMO!

Zacznij pobrania dla Windows