Zvolte jazyk:

Zablokujte spam nyní se SPAMfighter

Perfektní řešení pro soukromé uživatele a malé firmy, kteří by chtěli blokovat spam v samotném počítači.SPAMfighter Pro se instaluje snadno s Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Thunderbird.

Hledáte způsob jak blokovat spam? SPAMfighter Anti Spam Nástroj je používán k blokování spamu tisíci domácích a komerčních uživatelů pro obojí PC a Servery ve 238 zemích.

Pokud potřebujete blokovat spam pro váš domácí/ firemní PC nebo chcete chránit váš server, přišli jste na správné místo!

Začít stahování pro Windows

SPAMfighter Standard je 100% zdarma pro soukromé uživání

Tak snadné k užívání!

8,968,667 uživatelů již používá SPAMfighter k blokování spamu a za posledních 24 hodin se k nám přidalo |128 nových Spamfighter uživatelů do boje proti spamu.Pokud SPAMfighter obdrží email s e spamem . který není detekován SPAMfighter, uživatel zablokuje email se spamem jedním kliknutím, a tak jej blokuje od ostatních uživatelů během sekund.

SPAMfighter vyvinul Evropskou jedničku ve Spam Blocker softwarech - Blokujeme spam pro stovky tisíců do

SPAMfighter Standard je nástroj zdarma, který blokuje spam pro Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Mozilla Thunderbird, a který automaticky a účinně blokuje spam a maily podvodně lákající osobní informace. Kdykoliv přijde nový email , bude automaticky testován SPAMfighter a pokud to bude spam, bude přemístěn do vaší Spam složky.

Produkty pro firmy

Přečtěte si více

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway a SPAMfighter Hosted Mail Gateway jsou nejefektivnějšími Spam filtry, které jsou zároveň velmi snadné k použití, na ochranu sítě společnosti proti spamu a phishing podvodům.