Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Co je spim?

Spam Filtr, Netscape, Messaging Server, Spamfighter, spam

Spammeři většinou využívají všechny dostupné prostředky, aby doručili své otravné emaily nic netušícím uživatelům po celém světě. Nejběžnějším způsobem je , jak jsme určitě všichni vyzkoušeli na vlastní kůži, přes email. Může to také být přes instant messagining jako ICQ a Messenger. Tento fenomén byl pojmenován "spim".
Instant messaging se stává čím dál tím víc populární. Poslední průzkum provedený Pew Internet a American Life Project ukazuje, že asi 52 milionů Američanů používá instant messaging. A z celkové počtu těchto uživatelů dostala téměř jedna třetina -asi 17 milionů - nechtěné reklamy, spim nebo instant messaging spam.
Podle průzkumu je pravděpodobnější, že tento druh spamu dostanou mladší lidé. Pravděpodobně proto, že tráví více času povídáním si s přáteli.
Nedávno byl zadržen 18ti letý Američan za rozesílání ohromného množství spim. Odhaduje se, že mladík rozeslal více než 1.5 million reklam. Mezi nimi byly i porno reklamy.
Také vyhrožoval Myspace.com, aby s ním uzavřeli dohodu a zlegalizovali tak jeho spim. A byly to právě tyto výhružky, které vedly k jeho zadržení.
Mnoho expertů si myslí, že spim se stane postupem času větším problémem než běžný spam rozesílaný emailem. Důvodem je že spousta systémů na instant messaging má adresáře svých uživatelů, které obsahují informace o věku uživatelů i pohlaví.
Tyto demografické informace usnadňují spammerům zacílit své "klienty". Mnoho uživatelů se proto rozhodlo dostávat informace pouze od lidí, kteří jsou na jejich seznamu přátel a známých. Moudrý krok.... to target their "customers".
První známý spim byl mimochodem poslán v roce 2002 pomocí Microsoft Windows Messaging Service , který je funkcí ve Windows, která povoluje serverům posílat výstrahy administrátorům počítačových pracovních stanic. Od té doby si tento specifický druh spamu našel cestu k běžným uživatelům instant messenger.


Začít stahování Teď

Stáhněte si SPAMfighter Zdarma!

Spamfighter, spam, stáhnout, nástroj, filtry, náhled, email, uživatel, účet

SPAMfighter je kompatibilní s
Windows 8 & 10 Compatible

a
Windows 7,
Windows Vista,
Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner