Zvolte jazyk:

Koupit SPAMfighter Pro nyní

Se SPAMfighter Pro získáte

Jedinečný nástroj na filtrování jazyků

Neomezené Blacklist/Whitelist vstupy

Žádná reklama v emailech

Žádný SPAMfighter text v patě textu

Právo používatSPAMfighter ve firmě

Koupit nyní!

SPAMfighter Pro verze stojí pouze US$29.00 za rok.

Diners Club MasterCard Visa Maestro JCB Eurocard Visa Electron Discover American Express Paypal echeck Bank Transfer 

Porovnejte funkce

SPAMfighter Standard

SPAMfighter PRO

Automatická "real mail" ochrana -znamená již žádné ztracené obchodní emaily!

Kdykoliv přijmete email od bezpečného odesílatele (př. jakýkoliv email , který neblokujete) , SPAMfighter si uvědomí, že v budoucnu by měly být povoleny všechny emaily od tohoto odesílatele. Díky této rychlé reakci se již nikdy nebudete muset strachovat , že vámi chtěné emaily budou filtrovány do SPAMfighter složky.

Rozhraní v různých jazycích!

English, German, Spanish, Chinese, French, Italian, Greek, Dutch, Swedish, Norwegian, Suomi, Russian, Bulgarian, Portuguese, Japanese, Polish, Vietnamese and Danish

Dát na blacklist domény a emaily

SPAMfighter vám dává kompletní kontrolu nad úpravou vašeho filtru dle vašich specifických potřeb. Snadno můžete dát na blacklist otravné domény a emaily, ubezpečujíc se , že již nikdy nedostanete emaily od těchto odesílatelů.

Automatické aktualizace zdarma

Automatické aktualizace zdarma

Hlášení zneužití spamem pouhým jedním kliknutím

Nyní se pomstěte! Kliknutím na "Block", nezajistíte pouze to, že spam email bude filtrován ako spam pro VŠECHNY ostatní uživatele SPAMfighter, ale táke se aktivně budete podílet na ničení ilegálních aktivit Spammerů.

Automatický whitelist management

Žádná manuální konfigurace filtru pomocí klíčového slova nebo jiná pravidla k seřízení, když používáte SPAMfighter. Jen si nainstalujte SPAMfighter a zapomeňte na to. SPAMfighter automaticky zapracuje váš filtr , aby byl stále efektivní!

Chrání proti "phishing", krádeži identity a další emailové podvodné činnosti

Pokud potřebujete ochranu proti phishing podvodům a krádežím identity

Ochrana pro vícero emailových účtů

Neexistují žádné limity pro počet emailových účtů , které můžete chránit ve vašem PC. SPAMfighter chrání všechny uživatele, i když je ve vašem počítači vícero uživatelů s odlišnými logins.

Právo používatSPAMfighter ve firmě

SPAMfighter Pro ám dává právo používat tento oceněný a efektivní SPAMfighter filter ve vašem PC ve firmě /organizaci. Zakoupením SPAMfighter Pro se také zbavíte textu v patě stránky ve vašich odchozích emailech, který oznamuje vašim zákazníkům a obchodním kontaktům, že používáte tu nekomerční verzi SPAMfighter , která je zdarma a je určená pouze pro soukromé použití.

Jedinečný nástroj k jazykovému filtrování, pomocí kterého můžete zastavit poštu psanou v určitém jazyce

SPAMfighter Pro má unikátně vytvořený jazykový filtr, který vám umožňuje filtrovat emaily v 18 různých jazycích. Kolikrát jste již dostali email se spamem v jazyce, kterým jste nikdy nekomunikovali? SPAMfighter vyvinul jedinečný jazykový modul , který je snadný k nastavení a efektivně filtruje všechny emaily, které obsahují vybrané jazyky.

Možnost přemístit nástrojovou lištu v Microsoft Outlook

SPAMfighter Pro vám poskytne více flexibility a dá vám možnost přemístit toolbar (nástrojovou lištu) kamkoliv chcete v rámci Microsoft Outlook.

Telefonická podpora zdarma - Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.

Jako klient SPAMfighter Pro máte přístup k telefonní podpoře zdarma ve všedních dnech: Pondělí – Pátek od 10-17 hodin (CET).

Neomezené Blacklist/Whitelist vstupy

Blacklist/Whitelist je seznam , kam můžete přidat emailové adresy nebo adresy domén , ze kterých již nechcete dostávat v budoucnu emaily.

Možnost odstranit SPAMfighter odkaz v patě textu ve vašich emailech

Všichni SPAMfighter Standard uživatelé automaticky mají malý text v patě stránky ve svých odchozích emailech, kde je uvedeno, že je používán SPAMfighter jako anti-spam software a kolik spamu SPAMfighter dosud zablokoval. Také obsahuje odkaz na SPAMfighter.

Emailový klient bez reklam

Nástrojová lišta u SPAMfighter Standard obsahuje prostor na reklamu, kde jsou umístěny různé reklamní texty.

Cena (zahrnuje všechny aktualizace a technickou podporu)

Zdarma

US$29.00