Zvolte jazyk:

Hodnocení SPAMfighter Exchange Module

Přečtěte si hodnocení SPAMfighter Exchange Module od Microsoft Exchange expertů. Nahlédněte také do referencí od společností, které používají SPAMfighter server produkty- k dispozici zde.

TechRepublic
"SEM je neustále se vyvíjející nástroj, který bojuje proti spamu s téměř 100% přesností, jakou se vám hned tak nepodaří jinde najít. Konečný výsledek....SEM je doplněk k vašemu Exchange serveru, který rozhodně stojí za to! "

V provozu během nekolika minut, žádná konfigurace ani údržba nejsou třeba

ExchangeServerPro
"Hlavní je, že během mého testování zablokoval všechen spam, který byl na náš server poslán a to bez jediné chyby false-positive."

PeteNetLive

"....Tohle je velice intuitivní púrodukt, výchozí nastavení je navíc předem nakonfigurováno a od začátku aplikováno..."

OutlookExchange
"I když by došlo k nějaké chybě v SEM, neovlivní to žádným způsobem výměnu emailů."

Winmag PRO
SEM vyhrál test v jednom z hlavních holadských magazínů Winmag PRO, kde byl SEM porovnáván s jedním z nejprodávanějších produktů na trhu.

V provozu během nekolika minut, žádná konfigurace ani údržba nejsou třeba

TechiesHelp

"Pracoval jsem s MS Exchange 16 let a používal jsem všechny ty "tier 1"AV a anti-spam produkty. K dnešnímu dni je SPAMfighter tím nejsnažším produktem jak při instalaci, tak při konfiguraci a ovládání."

msexchange.org
"Software se dá velice snadno nainstalovat a nastavit a všechny ty nové funkce společnostem pomohou opravdu významným způsobem bojovat proti spamu a vyhnout se pozitivním nepravdám."