Zvolte jazyk:

Spam Filtr pro CMailServer Mail Server

CMailServer mail server si zaslouží ten nejlepší antispam filtr na trhu a tím je bezpochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete využít naší hosted varianty. U obou variant se jedná o nejefektivnější spam filtry, snadné k použití, na ochranu CMailServer mail serveru před spamem a phishing podvody. Podívejte se detailně na tyto dvě spam filtr varianty uvedené níže a mějte váš CMailServer chráněný okamžitě.

Ocenění

SPAMfighter Mail Gateway

Přečtěte si více

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,968,667 SPAMfightery z 238 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný nevyžádaný email, je okamžitě odstraněn u všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

Ocenění

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.