Zvolte jazyk:

ZDARMA Spam blokátor Software od SPAMfighter

SPAMfighter vyvinul Evropskou jedničku ve Spam Blocker softwarech - Blokujeme spam pro stovky tisíců domácích a firemních uživatelů jak PC tak i Serverů.

Kdykoliv přijde nový email , bude automaticky testován SPAMfighter.Pokud je to spam, bude odstraněn do vaší spam složky. Pokud dostanete spam email , který nebyl detekován, klikněte na Spam Blocker button, a spam email je odstraněn od všech zbývajících 8,968,667 SPAMfighters ve 238 zemích/oblastech behěm několika vteřin.

8,968,667 živatelů již používá SPAMfighter jako blokovač spamu, a během posledních 24 hodin se |128 nových SPAMfighters přidalo do boje. Pokud SPAMfighter dostane spam email, který není detekován SPAMfighter, uživatel zablokuje tento spam email pohým jedním kliknutím. během vteřin.

Oceněná technologie Spam Blocker

Začít stahování pro Windows

SPAMfighter Standard je nástrojem k blokování spamu, je zdarma a funguje s Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Mozilla Thunderbird. SPAMfighter automaticky a účinně blokuje spam a phishing podvody.

Funkce

  • Nefiltruje na základě jednoduchých frází nebo "klíčových" slovech. Dovoluje jakýkoliv obsah
  • Jedinečný nástroj k jazykovému filtrování, pomocí kterého můžete zastavit poštu psanou v určitém jazyce
  • Automatická "real mail" ochrana -znamená již žádné ztracené obchodní emaily!
  • SPAMfighter Standard je 100% zdarma pro soukromé uživání
  • Blacklist domény a emaily
  • Chrání všechny emailové ůčty ve vašem PC

Produkty pro firmy

Přečtěte si více

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway a SPAMfighter Hosted Mail Gateway jsou nejefektivnějšími Spam filtry, které jsou zároveň velmi snadné k použití, na ochranu sítě společnosti proti spamu a phishing podvodům.