Wybierz język

Recenzje produktu SPAMfighter Exchange Module

Czytaj Opinie SPAMfighter Exchange Module dodane przez ekspertów Microsoft Exchange. Przeczytaj również nasze sprawy biznesowe używając produktu serwera SPAMfighter tutaj.

TechRepublic
"SEM jest stale rozwijającym się narzędziem, które faktycznie zwalcza spam w blisko 100 procentach. Podsumowanie ... SEM jest zdecydowanie wartościowym dodatkiem do Twojego serwera Exchange."

Uruchamianie i działanie w ciągu kilku minut, bez potrzeby konfiguracji i konserwacji

ExchangeServerPro
"Co ważniejsze, zablokował cały spam, który został wysłany na serwer, bez wyjątku, podczas moich testów"

PeteNetLive

"...To jest bardzo intuicyjne, a polityka domyślna jest wstępnie skonfigurowana i od razu stosowana..."

OutlookExchange
"Używa zdarzenia w protokole SMTP i poszczególnych pocztach aby otrzymywać powiadomienia o otrzymanych mailach. Oznacza to, że gdyby SEM uległ awarii to SMTP będzie zatrzymywał lub kontynuawał przepływ poczty w dalszym ciągu. "

WinMag PRO
SEM wygrał test ważnego holenderskiego magazynu WinMag PRO, gdzie porównywano SEM z jednym z innych wiodących na rynku produktów.

Uruchamianie i działanie w ciągu kilku minut, bez potrzeby konfiguracji i konserwacji

TechiesHelp

"Pracuję z MS Exchange od 16 lat i użyłem wszystkich produktów AV "Poziom 1" i antyspam. SPAMFighter jak do tej pory jest najłatwiejszy do konfigurowania i zarządzania "

msexchange.org
"Uważam, że program jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji, a wszystkie nowe funkcje powinny iść krok naprzód w kieunku pomagania organizacjom skutecznie walczyć ze spamem, jednocześnie zapobiegając fałszywym powiadomieniom".