Wybierz język

Filtr antyspamowy dla serwera poczty CMailServer

Serwer poczty CMailServer zasługuje na najlepszy filtr antyspamowy na rynku, jakim jest bez wątpienia SPAMfighter Mail Gateway. SPAMfighter możesz zainstalować na własnym serwerze lub użyć naszego zbiorowego rozwiązania. Oba rozwiązania to najbardziej skuteczne i łatwe w użyciu filtry antyspamowe do ochrony serwera poczty CMailServer przed spamem i oszustwami typu phishing. Przyjrzyj się dwum poniższym filtrom spamu i zapewnij ochronę swojemu serwerowi poczty CMailServer.

Nagrody

SPAMfighter Mail Gateway

Czytaj więcej

SPAMfighter Mail Gateway jest zasilany przez 8,968,667 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów. Jeśli wystarczająca liczba SPAMfighterów zgłosi ten sam e-mail spam, jest on natychmiast usówany dla wszystkich SPAMfighterów i użytkowników. Oznacza to natychmiastową ochronę przed spamem bez zbędnych konfiguracji.

Nagrody

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

Czytaj więcej

SPAMfighter Hosted Mail Gateway to łatwe w obsłudze rozwiązanie antyspamowe dla firm, organizacji i osób indywidualnych, posiadających własne domeny. Chroni on wszystkich twoich użytkowników przed spamem i pozwala zaoszczędzić drogocenny czas.