Wybierz język
SPAMfighter

Filtr antyspamowy dla serwera poczty QMail

Serwer poczty QMail zasługuje na najlepszy filtr antyspamowy na rynku, jakim jest bez wątpienia SPAMfighter Mail Gateway. SPAMfighter możesz zainstalować na własnym serwerze lub użyć naszego zbiorowego rozwiązania. Oba rozwiązania to najbardziej skuteczne i łatwe w użyciu filtry antyspamowe do ochrony serwera poczty QMail przed spamem i oszustwami typu phishing. Przyjrzyj się dwum poniższym filtrom spamu i zapewnij ochronę swojemu serwerowi poczty QMail.

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway płynnie integruje się z systemem Windows i obsługuje do 200.000 e-maili na godzinę przy minimalnych wymaganiach dla sprzętu. W pełni zdolny do instalacji w wirtualnych środowiskach Windows (VMWare, Virtual Server, Hyper-V itp.).

30 dni za darmo

Czytaj więcej

SPAMfighter Mail Gateway doskonale integruje się z istniejącą w firmie infrastrukturą bezpiecznego środowiska e-mail. Jest łatwy w instalacji i użytkowaniu bez konieczności codziennej konserwacji.

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway to łatwe w obsłudze rozwiązanie antyspamowe dla firm, organizacji i osób indywidualnych, posiadających własne domeny. Chroni on wszystkich twoich użytkowników przed spamem i pozwala zaoszczędzić drogocenny czas.

30 dni za darmo

Czytaj więcej

Hosted Spam Filter dla firm i organizacji
Hosted Spam Filter dla firm i organizacji

SPAMfighter is an Internationally recognized anti-spam company with users in 238 countries/areas and we now support 21 different languages.

The SPAMfighter community grows every day and we have 8,968,667 SPAMfighters from 238 countries/areas helping us fight spam:

SPAMfighter is Europes Leading Anti Spam Software developer!