Wybierz język

DARMOWY Spam Blocker Software od SPAMfighter

SPAMfighter wprowadził Spam Blocker wiodące w Europie oprogramowanie - Blokujemy spam dla setek tysięcy użytkowników domowych i korporacyjnych, zarówno dla PC jak i serwerów.

Nowa poczta zostaje automatycznie sprawdzana przez SPAMfighter. Jeśli jest to spam, to zostanie przeniesiony do folderu spam. W przypadku otrzymania spamu, który nie zostanie wykryty, kliknij przycisk Spam Blocker, a spam zostanie usunięty dla pozostałych8,968,667 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów w kilka sekund.

8,968,667 użytkowników korzysta już ze SPAMfighter jako spam blocker, a w ciągu ostatnich 24 godzin |128 nowych SPAMfighterów dołączyło do bitwy. Jeśli SPAMfighter otrzyma spam, który nie jest wykrywany przez SPAMfighter, użytkownik blokuje spam za pomocą jednego kliknięcia i jest on blokowany dla reszty SPAMfighterów w kilka sekund.

Award winning Spam Blocker technology

Zacznij pobrania dla Windows

SPAMfighter Standard to darmowy Spam Blocker, który pracuje zarówno dla Outlook, Outlook Express, Windows Mail oraz Mozilla Thunderbird. Automatycznie i skutecznie blokuje spam i oszustwa typu phishing.

Funkcje programu

  • Nie filtruje w oparciu o proste wyrażenia lub słowa. Zezwala wszelkie treści
  • Unikalne narzędzie filtrowania języka, które umożliwia blokowanie e-maili napisanych w określonych językach
  • Automatyczna ochrona "real mail" - oznacza brak możliwości utraty poczty biznesowej!
  • SPAMfighter Standard jest w 100% bezpłatny dla użytkowników domowych
  • Czarna lista i blokowanie domen i e-maili
  • Protects all email accounts on your PC

Produkty firmy

Czytaj więcej

SPAMfighter Exchange Module, SPAMfighter Mail Gateway i SPAMfighter Hosted Mail Gateway to najbardziej skuteczne i łatwe w użyciu filtry antyspamowe chroniące sieć firm przed spamem i oszustwami typu phishing.