Wybierz język

Darmowy filtr antyspamowy dla Mozilla Thunderbird

SPAMfighter zbudował najsilniejszy, najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny filtr antyspamowy na rynku. Jeśli korzystasz z Thunderbird i chcesz pozbyć się spamu, zainstaluj SPAMfighter. Jeśli używasz go w domu, jest on w 100% bezpłatny.

Darmowy filtr antyspamowy dla Mozilla Thunderbird

Nowa poczta zostaje automatycznie sprawdzana przez SPAMfighter. Jeśli jest to spam, to zostanie przeniesiony do folderu spam. W przypadku otrzymania spamu, który nie zostanie wykryty, kliknij przycisk Spam Blocker, a spam zostanie usunięty dla pozostałych8,968,667 SPAMfighterów z 238 krajów/obszarów w kilka sekund.

Funkcje:

  • Protects against phishing, identity theft and other email fraud
  • Automatyczna ochrona "real mail" - oznacza brak możliwości utraty poczty biznesowej!
  • Blacklist/Whitelist domains and email addresses
  • Prywatność gwarantowana - nie widzimy Twoich e-maili
  • Unikalne narzędzie filtrowania języka, które umożliwia blokowanie e-maili napisanych w określonych językach

Istnieją dwie wersje SPAMfighter:

SPAMfighter Standard

Jest to produkt, który możesz pobrać i bezpłatnie wypróbować przez 1 miesiąc. Po zakończeniu okresu próbnego, możesz zapłacić tylko US$29.00 i dalej korzystać z wersji Pro, w przeciwnym razie zostaniesz automatycznie zdegradowany do bezpłatnej wersji SPAMfighter Standard. SPAMfighter Pro może być wykorzystywany w firmach lub innych środowiskach handlowych, dając dostęp do lepszej ochrony, przeczytaj więcej tutaj.

SPAMfighter PRO

Jest to bezpłatny produkt, który może być używany tylko w domach i szkołach. Dla SPAMfighter Standard wyświetlany jest krótki tekst reklamowy w Twoim kliencie e-mail, a wiadomość "Jestem chroniony przez SPAMfighter" jest załączona do wychodzących wiadomości e-mail. Ponadto, nie posiadasz filtra języka i innych przydatnych funkcji.

Wymagania

System operacyjny

Microsoft Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 (32bit lub 64bit)

Klient e-mail

Mozilla Thunderbird