Wybierz język

White Label Software Partner Program - Rozszerz swoją ofertę produktów

Powiększ swój udział na rynku i przychody z naszym White Label Software

Szukasz White Label? Produktu o wysokiej konwersj, który może być w pełni przemianowany na Twoje logo, grafikę i tekst. Wykorzystaj nagradzany i prowadzący w rankingach sprzedaży SPAMfighter, SLOW-PCfighter, jako white label software product. SPAMfighter pomoże Ci rozszerzyć bazę klientów i pozyskać nowych klientów w szybkim czasie, zapewniając dostęp do nowego produktu w ciągu 3 - 4 tygodni.

Nasz White Label software program jest idealny dla wydawców, oddziałów i ESD, oferując możliwość natychmiastowego rozszerzenia swojej linii produktów i pozyskania nowych klientów na całym świecie, do 20% osób, które pobrały produkt, dokonało jego zakupu. Nasz private label program jest najsilniejszy w branży, z najlepszymi firmami i klientami na świecie oraz obecny na wszystkich kontynentach - ponad 2,5 miliona sprzedanych licencji.

White Label Software Partner Program - Rozszerz swoją ofertę produktów

Program SPAMfighter White Label umożliwia natychmiastowe rozszerzenie linii Twoich produktów i pozyskanie nowych klientów na całym świecie z naszymi możliwościami obsługi wielu języków.

white labe software, white label product

Cechy Programu White Label

Wdrożenie/Zarządzanie operacyjne

Specjalny zespół zarządzania kontami będzie obsługiwał realizację Twojego projektu oraz szkolenie na temat narzędzi zarządzania produktem/modułami, a także udzielał wsparcia odnośnie sprzedaży/marketingu.

Zawartość/Moduł Tłumaczenia

Dajemy Ci dostęp do interfejsu sieciowego, który pozwala na przeglądanie oraz aktualizację tekstu w instalatorze, aplikacji oprogramowania i GUI.

Narzędzia White Label Software Partner

Dajemy Ci dostęp do zestawu narzędzi online, które umożliwiają Ci uruchamianie raportów statystycznych według daty instalacji, deinstalacji, aktywnych/nieaktywnych użytkowników, kraju, wersji i języka użytkowania.

Dostosowywanie marki

Pomożemy Ci dostosować indywidualne aspekty Twojego white-label product, od marki i estetyki do treści, a nawet języka, poprzez instruktażowy przewodnik krok po kroku.

Lokalizacja

SLOW-PCfighter jest dostępny w 22 różnych językach, gdzie nowe oprogramowanie white-label może być zlokalizowane z grafikami i językami niezbędnymi dla Twojego rynku.

Możemy Ci pomóc indywidualnie dostosować aspeky OEM Software od marki i estetyki do treści, a nawet języka, poprzez wprowadzenie krok po kroku.

Skontaktuj się z naszym Business Development team, aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu OEM Software.