Wybierz język

OEM Software Partner Program - Uzyskaj dodatkowe dochody z naszym Private Label Solution

Rozszerz Twój Udział na rynku i przychody z naszym oprogramowaniem OEM

Szukasz oprogramowania OEM o wysokiej konwersji i z możliwością całkowitego przemianowania na własne logo, grafikę i tekst? Wybierz jeden nagradzanych produktów SPAMfighter: registry cleaner SLOW PCfighter lub rozwiązanie anty-spam, SPAMfighter Pro, jako OEM Software. Pomożemy Ci przyciągnąć nowych konsumentów w szybkim czasie, dając Ci możliwość korzystania z nowego produktu w ciągu kilku tygodni.

Program SPAMfighter OEM Software umożliwia natychmiastowe rozszerzenie linii Twoich produktów i pozyskanie nowych klientów na całym świecie z naszymi możliwościami obsługi wielu języków.

Nasze oprogramowanie OEM jest doskonałe dla wydawców, współpracowników i ESD's, aby natychmiast poszerzyć linię produktów bez konieczności rozszerzenia i pozyskać nowych klientów na całym świecie z produktem o wysokiej konwersji. Ponad 20% osób, które ściągają produkt, płaci za niego. Nasz OEM Software Program jest najlepszy w branży z czołowymi firmami na świecie jako klientami i obecnością na wszystkich kontynentach - z ponad 2,5 mln sprzedanych licencji.

Skontaktuj się z nami tutaj

Skontaktuj się z naszym Business Development team, aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu OEM Software.

Wymagania, aby wejść do programu SPAMfighter OEM Software

  • Czy jesteś gotowy i chcesz promować swoje produkty pod własną marką
  • Posiadasz znany kanał dystrybucji o dużych obrotach.
  • Jesteś w stanie zapewnić pomoc techniczną.
  • Nie wymagasz lub wymagasz bardzo niewielkiego wsparcia marketingowego od SPAMfighter.

Cechy Programu OEM Software

Wdrażanie/Zarządzanie operacyjne

Zaangażowany zespół zarządzania kontami pomoże Ci w realizacji projektu, szkolenia w zakresie narzędzi/modułów zarządzania produktem, a także udzieli wsparcia odnośnie sprzedaży/potrzeb rynku.

Zawartość/Moduł Tłumaczenia

Dajemy Ci dostęp do interfejsu sieciowego, który pozwala na przeglądanie oraz aktualizację tekstu w instalatorze, aplikacji oprogramowania i GUI.

Narzędzia OEM Software Partner

Dajemy Ci dostęp do naszego zestawu narzędzi online, który umożliwia uruchamianie statystyk w czasie rzeczywistym według daty instalacji, deinstalacji, aktywnych/nieaktywnych użytkowników, kraju, wersji i języka.

Dostosowywanie do własnej marki

Możemy Ci pomóc indywidualnie dostosować aspeky OEM Software od marki i estetyki do treści, a nawet języka, poprzez wprowadzenie krok po kroku.

Lokalizacja

SLOW-PCfighter i SPAMfighter Pro są dostępne w 22 językach, w których nowe OEM Software może zostać zlokalizowane zgodnie z grafiką i językami potrzebnymi dla Twojego rynku.

Prosty model partnerstwa, który zapewnia Twojej firmie wzrost przychodów i rozwój.
Nagrody

Skontaktuj się z naszym Business Development team, aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu OEM Software.