Zvolte jazyk:

Společnosti používající SPAMfighter

Přečtěte si o zkušenostech se SPAMfighter od našich firemních zákazníků

Německý Červený kříž používá SPAMfighter jako poskytovatele řešení na filtrování spamu.

GRD je renomovanou společností, která je díky své viditelnosti dostupná nejen veřejnosti, ale bohužel i spammerům. Jako humanitární organizace nedisponuje GRD velkými prostředky na vybudování masívní IT infrastruktury a je nucena vyhledávat levnější alternativy na ochranu před spamem, viry a dalšími podobnými hrozbami.

Přečtěte si celý článek

V provozu během nekolika minut, žádná konfigurace ani údržba nejsou třeba

Produkty pro podniky a servery

Muzeum Volkenkunde - Holandsko

Muzeum Volketunde si vybralo SPAMfighter na udržování IT prostředí bez spamu. "Hlavní přínos v používání SPAMfighter je ten, že program nabízí kromě regulérní kontroly spamu také celosvětovou komunitu SPAMfighter uživatelů, kteří se v boji proti spamu angažují. Uživatelé, kteří dostanou email se spamem, mohou takový email označit. Pokud dostatečný počet uživatelů stejný email označí jako spam, bude tento okamžitě blokován pro všechny ostatní uživatele po celém světě. Tyto vlastnosti v kombinaci s příznovou cenou versus kvalita byly hlavními důvody, kterí stály za naším rozhodnutím používat SPAMfighter. ", dodává pan Taekema.

Přečtěte si celý článek

ID-Theftprotect - UK

IDTP (www.id-theftprotect.co.uk) is one of UK´s leading Identity security firms with high profile customers such as BBC, Lavasoft, Xerobank and Sana Security. Identity fraud is the fastest growing crime in the world.In the US 9.9m people were affected in 2008, a rise of 22 per cent from 2007. Identity fraud is a growing challenge as individuals and businesses don't understand the risks nor do they appreciate how easy it is to steal someone's identity. Furthermore, individuals and businesses are not proactive to this growing crime - they only react when it has happened.

Přečtěte si celý článek

Anti-spam řešení ve firmě UMATES je SPAMfighter!

UMATES.com vyrábí přenosné kufříky, pouzdra a doplňky k laptopům a je jedním z předních výrobců na trhu - své výrobky distribuuje do celého světa. Firma komunikuje hlavně pomocí emailu, takže je pro ně nesmírně důležité mít opatření na filtrování spamu, které jim ušetří čas a pomůže se vyhnout virům, malware a jinám hrozbám. Pro maximální ochranu firma hledala spolehlivý a vysoce efektivní produkt.

Přečtěte si celý článek

UniFlip používá SPAMfighter - řešení na filtrování spamu, které šetří čas i peníze za software služby online!

Potřebovali jste někdy umístit brožuru, katalog nebo jiný typ většího dokumentu online, abyste poskytli svým potenciálním zákazníkům ty nejlepší služby? A to je přesně to na co je UniFlip odborníkerm. UniFlip je všestranný, profesionální software, který používájí společnosti a organizace ve více než 60 zemích světa. UniFlip se neustále rozrůstá a zákaznící se rádi vracejí, což jen potvrzuje jak spolehlivé služby nabízí.

Přečíst celý článek

V provozu během nekolika minut, žádná konfigurace ani údržba nejsou třeba

Produkty pro podniky a servery

Sensus

Sensus is a research-based consultancy organization advising in accessible web design, and specializing in technology development which supports an inclusive information society. Being the developer and manager of the award winning e-mail service RoboBraille, used world wide for translation of electronic documents into Braille and audio-files by people who are visually impaired or dyslexic, Sensus is pleased to use SPAMfighter to provide the thousands of daily RoboBraille-users with a fast and accurate translation service protected from spam.

Přečíst celý článek

Antispam řešení od SPAMfighter - dobré zprávy pro NZ News UK!

The NZ News UK website provides the New Zealand expat community in Great Britain as well as British migrants with the latest relevant news. The publishing company was an easy target for spammers - the average spam ratio was about 5 spam mails to 2 legitimate emails. After installing a server solution by SPAMfighter, NZ News UK is now spam-free again.

Přečíst celý příběh