Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filter pro Courier Mail Serve

Courier mail server si zasluhuje ten nejlepší anti spamový filtr na trhu a tím je bez pochyb SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete si nainstalovat SPAMfighter na vašem vlastním serveru, anebo využít naše host řešení. Obě možnosti nabízejí velmi efektivní a snadno použitelné filtry k ochraně pro Courier mail server proti spamu a phisingovým hrozbám.
Podívejte se důkladněji na obě níže uvedená řešení spam filtru a zajistěte během okamžiku ochranu pro váš Courier mail server

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway se hladce sjednotí s Windows a zpracuje až 200.000 emailů za hodinu s minimálními hardware požadavky. Plně schopný instalace ve virtuálních windows prostředích (VMWare, Virtual Server, Hyper V etc.).

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,968,667 SPAMfighterů ze 238 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam Filter pro Courier Mail Server