Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro GroupWise Mail Server

GroupWise mail server si zasluhuje ten nejlepší anti spamový filtr na trhu a tím je bez pochyb SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete si nainstalovat SPAMfighter na vašem vlastním serveru, anebo využít naše host řešení. Obě možnosti nabízejí velmi efektivní a snadno použitelné filtry k ochraně pro GroupWise mail server proti spamu a phisingovým hrozbám.
Podívejte se důkladněji na obě níže uvedená řešení spam filtru a zajistěte během okamžiku ochranu pro váš GroupWise mail server

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway je podporován 8,968,667 SPAMfightery z 238 zemí. Pokud dostatečný počet SPAMfighter uživatelů nahlásí stejný nevyžádaný email, je okamžitě odstraněn u všech ostatních uživatelů. To znamená okamžitou ochranu před spamem bez jakékoliv konfigurace nebo údržby.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,968,667 SPAMfighterů ze 238 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam Filter pro GroupWise Mail Server