Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro MDaemon Mail Server

MDaemon mail server si zaslouží ten nejlepší anti spam filtr na trhu a tím je bezpochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete využít našeho hosted řešení. V obou případech se jedná o nejefektivnější Spam Filtry, které jsou snadné k použití, na ochranu MDaemon mail serveru proti spamu a phishing podvodům.

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway se hladce sjednotí s Windows a zpracuje až 200.000 emailů za hodinu s minimálními hardware požadavky. Plně schopný instalace ve virtuálních windows prostředích (VMWare, Virtual Server, Hyper V etc.).

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway také nabízí hlášení, takže administrátoři mohou zhlédnout statistiku o tom , kolik emailů bylo filtrováno , kolik emailových schránek je aktivních a více.

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,968,667 SPAMfighterů ze 238 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

SPAMfighter komunita