Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro Merak Mail Server

Merak mail server si zasluhuje ten nejlepší anti spamový filtr na trhu a tím je bez pochyb SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete si nainstalovat SPAMfighter na vašem vlastním serveru, anebo využít naše host řešení. Obě možnosti nabízejí velmi efektivní a snadno použitelné filtry k ochraně pro Merak mail server proti spamu a phisingovým hrozbám.
Podívejte se důkladněji na obě níže uvedená řešení spam filtru a zajistěte během okamžiku ochranu pro váš Merak mail server

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

8,968,667 uživatelů je již bez spamu díky SPAMfighter a v posledních 24 hodinách se |128 nových SPAMfighter uživatelů přidalo do bitvy proti spamu. Pokud uživatel SPAMfighter dostane spam, který není detekován SPAMfighter, pak uživatel nahlásí spam pouhým jedním kliknutím a takto je spam odstraněn od všech ostatních členů SPAMfighter komunity během vteřin.

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

SPAMfighter, Hostitelský, SMTP, spam, formulář
Here can you choose your subscription to SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway integrates perfectly with the company's existing e-mail infrastructure to secure the companies e-mail environment. Easy to install and use with no daily maintenance tasks needed. SPAMfighter Mail Gateway is based on SPAMfighter's unique world-wide Community with over 7 million users.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více