Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filter pro Postfix Mail Server

Postfix mailserver si zaslouží ten nejlepší spam-filtr na trhu a tím je bezesporu SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete nainstalovat SPAMfighter na vašem vlastním serveru, anebo můžeme vaše řešení hostovat pro vás my.
Obě řešení jsou velmi jednoduchá na nastavení a poskytují maximální ochranu vašeho Postfix mailserveru proti spamu a phishing e-mailům.
Níže si můžete přečíst více o spam-filtr řešení a začít chránit váš Postfix mailserver okamžitě!

Opatřete si SMTP server spam filtr, který je snadný k instalaci a použití
Hosted Spam Filtr pro podniky a organizace

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway se hladce sjednotí s Windows a zpracuje až 200.000 emailů za hodinu s minimálními hardware požadavky. Plně schopný instalace ve virtuálních windows prostředích (VMWare, Virtual Server, Hyper V etc.).

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

8,968,667 uživatelů je již bez spamu díky SPAMfighter a v posledních 24 hodinách se |128 nových SPAMfighter uživatelů přidalo do bitvy proti spamu. Pokud uživatel SPAMfighter dostane spam, který není detekován SPAMfighter, pak uživatel nahlásí spam pouhým jedním kliknutím a takto je spam odstraněn od všech ostatních členů SPAMfighter komunity během vteřin.

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam Filtr pro Postfix Emailový Server