Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr pro Winmail Mail Server

Winmail mail server si zaslouží ten nejlepší anti spam filtr na trhu a tím je bezesporu SPAMfighter Anti Spam Server. Můžete si instalovat SPAMfighter na svůj vlastní server nebo můžete využít naše hosted řešení. V obou případech se jedná o nejefektivnější a velmi snadné k použití spam filtry pro ochranu Winmail mail serveru před spamem a phishing podvodům. Podívejte se důkladněji na tato dvě anti spam řešení níže a chraňte svůj Winmail mail server ihned

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway se perfektně integruje s existující e-mailovou infrastrukturou společnosti, aby zabezpečil e-mailové prostředí společnosti. Je snadný k instalaci a použití bez nutnosti denní údržby. SPAMfighter Mail Gateway je založen na unikátní celosvětové komunitě SPAMfighter, čítající přes 8 milionů uživatelů.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Opatřete si SMTP server spam filtr, který je snadný k instalaci a použití

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Hosted Spam Filtr pro podniky a organizace

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 238 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,968,667 SPAMfighterů ze 238 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

SPAMfighter komunita