Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Spam Filtr XMail Mail Server

XMail mail Server si zaslouží ten nejlepší antispam filtr na trhu a tím je bezpochyby SPAMfighter Anti Spam Server. SPAMfighter si můžete nainstalovat na svůj vlastní server nebo můžete využít naší hosted varianty. Obě varianty mají ty nejefektivnější spam filtry, snadné k použití, na ochranu XMail mail Serveru před spamem a phishing podvody. Podívejte se detailně na tyto dvě spam filtr varianty a mějte váš XMail mail Server chráněný ihned.

SPAMfighter Mail Gateway

SPAMfighter Mail Gateway integrates seamlessly with Windows and handles up to 200.000 emails per hour with a minimum hardware demand. Fully capable of installation in virtual windows environments (VMWare, Virtual Server, Hyper V etc.).

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.

30-ti denní zkušební doba

Přečtěte si více

Stáhnout nyní

SPAMfighter je mezinárodně uznávaná společnost, která se zabývá vývojem anti-spam softwaru. Máme uživatele ve více než 239 zemích po celém světě a v současné době nabízíme naše produkty ve více než 21 různých jazycích.

SPAMfighter komunita roste každým dnem a má 8,912,393 SPAMfighterů ze 239 zemí/oblastí , které nám pomáhají bojovat se spamem:

SPAMfighter si můžete koupit také v obchodech - seznam prodejců najdete zde.

Spam Filtr pro Xmail Mail Server