Zvolte jazyk:

Spam filtr zdarma pro Mozilla Thunderbird

SPAMfighter vytvořil nejsilnější, nejbezpečnější a nejefektivnější spam filtr na trhu. Pokud používáte Thunderbird a chcete se zbavit spamu - nainstalujte si SPAMfighter. A jestli jej budete používat doma, tak máte filtr 100% zdarma.

Spam filtr zdarma pro Mozilla Thunderbird

Kdykoliv přijde nový email , bude automaticky testován SPAMfighter.Pokud je to spam, bude odstraněn do vaší spam složky. Pokud dostanete spam email , který nebyl detekován, klikněte na Spam Blocker button, a spam email je odstraněn od všech zbývajících 8,968,667 SPAMfighters ve 238 zemích/oblastech behěm několika vteřin.

Vlastnosti

  • Chrání proti "phishing",krádežím identity a dalším emailovým podvodům
  • Automatická "real mail" ochrana -znamená již žádné ztracené obchodní emaily!
  • Blacklist/Whitelist domény a emailové adresy
  • Soukromí zaručeno - nevidíme žádný z vašich emailů
  • Jedinečný nástroj k jazykovému filtrování, pomocí kterého můžete zastavit poštu psanou v určitém jazyce

Existují dvě verze SPAMfighter:

SPAMfighter Standard

Tento produkt si stáhnete a získate jej na jeden měsíc zdarma. Po této zkušební lhůtě si můžete vybrat zda si jej koupíte za pouhých US$29.00 a udržíte si Pro verzi,anebo budete automaticky zařazeni do verze nižšího stupně SPAMfighter Standard, která je zdarma.
SPAMfighter Pro může být používán ve firmách i jiných obchodních prostředích a dává přístup k lepší ochraně, přečtěte si více zde.

SPAMfighter PRO

Toto je produkt zdarma a může být používán pouze soukromě doma nebo ve školách. U SPAMfighter Standard je umístěna malá textová reklama ve vašem emailovém klientovi a zpráva "Jsem chráněn SPAMfighter" je umístěna v patě všech vašich odchozích emailů. U této verze dále není k dispozici jazykový filtr a chybějí i některé další užitečné funkce.

Požadavky

Operační systém

Microsoft Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 (32bit nebo 64bit)

Emailový klient

Mozilla Thunderbird