Wybierz język
SPAMfighter
Darmowe Exchange Server stopki e-mail w filtrze spamu dla MS Exchange

Darmowe Exchange Server stopki e-mail w filtrze spamu dla MS Exchange

Jakie są zasady dla stopek e-mail w Twojej firmie i środowisku MS Exchange? Jak w praktyce egzekwujesz tą politykę i obsługujesz te stopki e-mail w każdym dziale?

Dzisiaj prowadzenie biznesu z wykorzystaniem poczty e-mail jest znacznie bardziej złożone, ponieważ e-maile mają kluczowe znaczenie dla każdej firmy i wiadomości e-mail wysyłane przez pracowników mogą być stosowane przeciwko firmie. Firmy korzystają ze stopek e-mail nie tylko, aby uniknąć ewentualnych szkód prawnych, ale również do wielu innych celów. Zazwyczaj firmy korzystają ze stopek e-mail dla zastrzeżenia poufności, ale również do celów promocyjnych, tworzenia tożsamości firmy lub marki. Jest również bardzo popularne zawieranie ostrzeżenia o wirusach i spamie w wiadomościach wychodzących, aby zasygnalizować, że firma poważnie podchodzi do bezpieczeństwa IT i skanuje każdy wychodzący mail za pomocą filtrów antyspamowych i programów antywirusowych w celu uniknięcia różnych zagrożeń dla odbiorców maili.

Jak można dodać stopki w Exchange?

Jedną z opcji byłoby oczywiście dodawanie stopek e-mail przez użytkowników Exchange. To niosłoby ryzyko, że stopki e-mail nie będą spójne i stawia drzwi otworem dla wielu błędów. Innym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie własnych możliwości Exchange, aby dodać Exclaimers, co wymaga dużo wiedzy technicznej przepisów transportowych Exchange i testowania oraz debugowania. Można również zwrócić się do kosztownych rozwiązań oferowanych przez pośredników dla stopek e-mail Exchange. Dlaczego nie skorzystać ze SPAMfighter Exchange Module i otrzymać zestaw stopek e-mail Exchange Server z nagradzanym filtrem antyspamowym Exchange?

SPAMfighter Exchange Module oferuje bezpłatne stopki e-mail dla MS Exchange, które można wykorzystać jako na przykład:

  • Zastrzeżenia prawne
  • Zastrzeżenia promocyjne i dla marki
  • Stopki oświadczenia przeciw wirusom i spamowi
  • Stopki z linkami mediów społecznych

Pobierz 30 dni za darmo

Darmowa pomoc przez telefon lub e-mail

Darmowa pomoc przez telefon lub e-mail

Ewentualnie skontaktuj się z sales@spamfighter.com

Poza darmowymi wymiennymi stopkami e-mail SPAMfighter Exchange Module filtruje także spam i wirusy w Twojej poczcie. SPAMfighter Exchange Module zdobył wiele nagród i został dobrze zweryfikowany przez wielu ekspertów serwera Exchange.

Przeczytaj więcej o SPAMfighter Exchange Module tutaj