Wybierz język
SPAMfighter

Opinie użytkowników SPAMfighter Exchange Module

"Niesamowity produkt! Właśnie kupiłem 3 letni abonament. Potrzebowałem tylko 1 dzień z 30 dniowego okresu próbnego do podjęcia decyzji. "
Bo Stewart

"Ja oraz wszyscy moi współpracownicy lubimy SPAMfighter i uważamy, że to jest bardzo wiarygodny. Mieliśmy tylko kilka problemów, które zostały rozwiązane natychmiast. Doceniamy niezawodność, doskonały serwis i szybką odpowiedź od zespołu wsparcia SPAMfighter.
Tak trzymać.
Dziękuję wam bardzo "
Marwan Dajani
IT Manager

"Polecam Wasz produkt każdemu, kto szuka sposobu na spam."
Craig Sabo

"Chciałem po prostu przekazać moje podziękowania za dostarczenie cennego narzędzia wsparcia.
W oparciu o nasz 30-dniowy okres demo, byłem w stanie uzasadnić zakup 1 rocznej licencji na produkt SPAMfighter i dokonałem tego zakupu dzisiejszego ranka.
Jeszcze raz dziękuję za dostarczenie dobrego, bezproblemowego produktu. "
Kevin Chaney

"Użyliśmy kilka komercyjnych ("dużych firm") filtrów antyspamowych. Zablokowały one tylko około 1~5% maili spam. Sprawdzają one tylko złe rzeczy w tym dniu i godzinie. Spam staje się coraz bardziej inteligentny i pokonuje filtry antyspamowe raz po raz.
Jeśli otrzymasz spam on prawie zawsze rośnie. Od 10 do 50, 50 do 100, a teraz "cierpimy" na 900 maili spam dziennie w każdej skrzynce pocztowej. "Duże filtry antyspamowe"zablokowały mniej niż 20.
Szukaliśmy rozwiązania i pojawił się spam fighter. Strona wygląda profesjonalnie i jest naprawdę przejrzysta. Przejrzystość to to, co lubię. 30-dniowa wersja próbna (która przy większości programów nie daje możliwości oceny oprogramowania). My używamy spam fighter od 2 dni i mogę powiedzieć, że już podjąłem decyzję o zamówieniu go dla całej firmy. Ten produkt jest naprawdę super i naprawdę gorący. Cena jest jak najbardziej zdumiewająca. Wasze produkty docierają do milionów ludzi, może miliardów ludzi, ponieważ są opłacalne dla wszystkich. Małe firmy, Duże firmy lub po prostu komputery gospodarstw domowych.
Wyniki są zabawne. Na 10.000 maili spam, 1 się przedostał. Jesteś wielki!
I jeszcze jedno, za co jestem naprawdę wdzięczny ... Kontaktowaliście się ze mną w sposób bardzo indywidualny. Naprawdę czuję się zobowiązany, aby wysłać tego pozytywnego maila.
Chciałem dać Wam znać, robicie dobrą robotę! "
Wesley Eversen

"Tym, co naprawdę mnie zaskoczyło był fakt, że był tak szybki, prosty oraz łatwy w obsłudze i instalacji. Idealny dla ludzi takich jak ja, którzy korzystają z komputerów do kontaktu i biznesu, ale nie mają czasu, aby zrozumieć ich działanie. "
Rob Manger

"Wasze rozwiązanie jest najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem. Kupiliśmy wymagane licencje dziś i oczekujemy zadowolenia z wolnych od spamu skrzynek mailowych."
Miloslav Vlach
Business Process Solutions s.r.o
Właściciel

"Znakomity produkt, doskonała trafność, absolutnie pozytywnie zaskoczyła mnie łatwość instalacji i wydajność. Zamówię produkt od razu, najlepszy Serwer SPAM jaki kiedykolwiek widziałem. Ponadto dziękuję bardzo za doskonałą obsługę. "
Marc Spohr

"Jestem zdumiony, jak genialne jest Wasze oprogramowanie i jak szybkie jest Wasze wsparcie! Jestem prawdziwym fanem! Dziękuję bardzo! To działa."
Erik Reissenweber


Pobierz 30 dni za darmo

Darmowa pomoc przez telefon lub e-mail

Feel free to use SPAMfighter Certified Partner logo on your web site, brochures, newsletters etc.<br />If you need it in another size, please contact us!<br /