Zvolte jazyk:
SPYWAREfighter

Ostatní produkty - Všechny produkty lze bezplatně vyzkoušet.

Slow PC? Get a free scan with the best Registry Cleaner on the Internet
Přeplněný disk? Pevný disk není tak rychlý jako býval? Optimalizujte svůj pevný disk a získejte více prostoru

SLOW-PCfighter

Zpomalil se Vám v poslední době počítač? Optimalizujte svůj pomalý počítač na lepší výkon a prodlužte jeho životnost! SLOW-PCfighter používá ty nejpokročilejší dostupné technologie pro analyzování chyb v počítači a zrychlení pomalého výkonu počítače.

Přečtěte si více

FULL-DISKfighter

FULL-DISKfighter je rychlý, efektivní a jednoduchý nástroj , který odstraňuje nepotřebné soubory a uvolňuje tak cenný prostor na disku. Automaticky prohledává pevný disk nebo jeho specifickou část, kterou zvolíte, a identifikuje zbytečné soubory.

Přečtěte si více

Antivirus software for your Windows PC
Stáhnout, DRIVERfighter, zkuste to s námi, aktualizujte své ovladače

VIRUSfighter

VIRUSfighter je snadno ovladatelný antivirový program, který si můžete sami snadno spustit a nastavit ve svém počítači. VIRUSfighter je vaše záruka na ochranu proti virům a ostatní "škodné", které ničí váš počítač.

Přečtěte si více

DRIVERfighter

Počítač, který používá zastaralé ovladače , je náchylnější k nestabilitě, chybovému fungování hardware a pomalejšímu výkonu. DRIVERfighter snadno vyhledá a aktualizuje všechny zastaralé ovladače ve vašem PC.

Přečtěte si více

Ostatní Produkty pro Servery

SPAMfighter Exchange Module can be easily managed from a central web-based administration interface and is very simple to configure with no daily task to maintenance the ultra low false positive.
SPAMfighter Hosted Mail Gateway je anti -spam řešení, které je snadné k použití jak prospolečnosti a organizace tak i pro jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény. Chrání všechny uživatele od čas konzumujícího spamu a vy jste v provozu během pár minut.
Můžete zkusit VIRUSfighter Server zdarma po omezenou dobu. Po uplynutí této doby budete moci zakoupit licenci pro jeden, dva nebo tři roky.

SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module (SEM), je jednoduché řešení na filtrování spamu a virů pro Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 a 2016 nebo Microsoft Small Business Server (SBS)

Přečtěte si více

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway je jednoduché a levné řešení pro firmy, organizace a jednotlivce, kteří mají svůj vlastní název domény a chtějí se zbavit spamu bez toho, že by si museli zakoupit a udržovat svůj vlastní anti-spamový server.

Přečtěte si více

VIRUSfighter Server

VIRUSfighter Server je rychlé a jednoduché antivirové řešení pro Windows servery. VIRUSfighter Server zabírá malou část zdrojů systému a vy tak budete neustále chráněni bez toho, že by došlo k jakémukoliv zpomalení serveru.

Přečtěte si více

SPYWAREfighter je kompatibilní s
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

a
Windows Vista & Windows XP

Jsme také hrdí, že jsme

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner