Wybierz język
SPYWAREfighter

Inne produkty - Wszystkie produkty oferują bezpłatną wersję próbną.

Slow PC? Get a free scan with the best Registry Cleaner on the Internet
Pełny dysk? Dysk twardy działa wolno? Odzyskaj cenne miejsce i zoptymalizuj swój dysk twardy

SLOW-PCfighter

Twój komputer spowolnia ostatnio? Zoptymalizuj go w celu zwiększenia wydajności i wydłużenia żywotności! SLOW-PCfighter wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie dostępne do analizy błędów i przyspiesza prace komputera.

Czytaj więcej

FULL-DISKfighter

FULL-DISKfighter jest szybkim, silnym i łatwym w użyciu narzędziem do zwolnienia cennej przestrzeni na dysku, poprzez wyczyszczenie niechcianych i powodujących błędy plików. Automatycznie przeszukuje dyski twarde lub każdy cel jaki określisz i identyfikuje pliki śmieci.

Czytaj więcej

Antivirus software for your Windows PC
Driverfighter

VIRUSfighter

VIRUSfighter jest przyjaznym dla użytkownika programem antywirusowym, który możesz z łatwością zainstalować na swoim komputerze. VIRUSfighter gwarantuje ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami mogącymi zniszczyć Twój komputer.

Czytaj więcej

DRIVERfighter

PC korzystający z przestarzałych sterowników może stać się podatny na niestabilność, awarie sprzętu i mniej wydajny. DRIVERfighter odnajduje i aktualizuje wszystkie przestarzałe sterowniki z łatwością.

Czytaj więcej

Inne produkty serwerowe

SPAMfighter Exchange Module can be easily managed from a central web-based administration interface and is very simple to configure with no daily task to maintenance the ultra low false positive.
SPAMfighter Hosted Mail Gateway to łatwe w obsłudze rozwiązanie antyspamowe dla firm, organizacji i osób indywidualnych, posiadających własne domeny. Chroni on wszystkich twoich użytkowników przed spamem i pozwala zaoszczędzić drogocenny czas.
Możesz przetestować VIRUSfighter Server za darmo przed podjęciem decyzji o zakupie. Możesz potem kupić licencję na jeden, dwa lub trzy lata.

SPAMfighter Exchange Module

SPAMfighter Exchange Module (SEM) to łatwy w użyciu filtr antyspamowy i antywirusowy dla Microsoft Exchange Server 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016 lub Microsoft Small Business Server (SBS)

Czytaj więcej

SPAMfighter Hosted Mail Gateway

SPAMfighter Hosted Mail Gateway to proste i tanie rozwiązanie dla firm, organizacji i osób, które posiadają własną domenę i chcą pozbyć się spamu bez konieczności zakupu i utrzymywania własnego serwera antyspamowego.

Czytaj więcej

Serwer VIRUSfighter

VIRUSfighter Server to ultra lekkie, bardzo szybkie i proste w użyciu rozwiązanie antywirusowe dla serwerów Windows, które zużywa niskie zasoby systemowe, zapewniając ciągłą ochronę i nie spowalniając serwera.

Czytaj więcej

SPYWAREfighter pracuje z
Windows 8 Compatible      Compatible with Windows 7

i
Windows Vista & Windows XP

Jesteśmy również dumni z bycia

Microsoft Gold Certified Partner

Intel Software Partner

OPSWAT Certified Partner