Zvolte jazyk:

White Label Software partnerský program - Rozšiřte svou nabídku produktů

Zvyšte svůj obrat a podíl na trhu s White Label verzí našeho softwaru

Uvažujete o white label verzi nějakého softwaru na opravu registru, který by byl vysoce žádaný a mohl by nést vaše logo, grafiku a text? Využijte programu SLOW-PCfighter od SPAMfighter, který získal celou řadu ocenění a má vysokou prodejnost. SPAMfighter vám může pomoci upevnit vaši zákaznickou základnu a přilákat nové zákazníky. Přístup k novému produktu získáte do 3-4 týdnů.

Náš White Label software program je vhodný pro vydavatele, členy přidružovacího programu a ESD (Prodej elektronických licencí), kteří chtějí rozšířit svou nabídku produktů bez investice do jejich vývoje a oslovit nové zákazníky po celém světě. Až 20% uživatelů, kteří si náš produkt stáhnou si jej poté také zakoupí. Náš private label program je nejsilnější v oboru, využívají jej top společnosti po celém světě, a má zastopení na všech kontinentech- k dnešnímu dni bylo prodáno přes 2,5 milionu licencí.

White Label Software partnerský program - Rozšiřte svou nabídku produktů

SPAMfighter White Label software program vám umožní okamžitě rozšířit nabídku vašich produktů, bez nutnosti investice do jejich vývoje, a oslovit nové zákazníky po celém světě díky naší ohromné jazykové dostupnosti.

white labe software, white label product

Funkce White Label programu

Profesionální tým manažerů pro implementaci a provoz

Profesionální tým manažerů vám pomůže s implementací, zaškolí vás jak správně používat nástroje a moduly potřebné k ovládání produktu a poskytne vám pomoc i v oblasti prodeje a marketingu.

Obsah/Překladatelský modul

Poskytneme vám přístup do webového rozhraní, kde budete moci revidovat a aktualizovat text v instalačním programu, software aplikaci a GUI.

Souprava nástrojů pro OEM Software Partner

Poskytneme vám přístup k online modulu, kde budete moci sledovat statistické zprávy v reálném čase podle data instalace, odinstalování, aktivních/neaktivních uživatelů, země, verze a používaného jazyka.

Vlastní značka a Vlastní úpravy

Pomůžeme vám individuálně uzpůsobit vaši white-label verzi produktu od značky a vzhledu až po obsah, včetně jazyka, pomocí návodu jak postupovat krok za krokem. .

Lokalizace

SLOW-PCfighter je k dispozici ve 22 různých jazycích a vaše white-label verze může být lokalizována pomocí grafiky a jazyků, které jsou vhodné pro váš trh.

Pomůžeme vám individuálně uzpůsobit a upravit OEM software od značky a vzhledu až po obsah, včetně jazyka, pomocí návodu jak postupovat krok za krokem. .

Kontaktujte náš Business development team, pro více informací o našich OEM software solutions.