Zvolte jazyk:

OEM Software Partnerský Program - Nárůst tržeb s naším programem Private Label Solution

Zvyšte svůj podíl na trhu a obrat pomocí našich OEM software řešení

Hledáte OEM Software, který by byl vysoce žádaný a mohl by nést vaše logo, grafiku a text? Vyberte si některý ze SPAMfighter programů, například registry cleaner SLOW-PCfighter,kterýzískal celou řadu ocenění a má vysokou prodejnost nebo antispam řešení SPAMfighter Pro. Pomůžeme vám upevnit vaši zákaznickou základnu a přilákat nové zákazníky. Přístup k novému produktu získáte během několika týdnů.

SPAMfighter OEM Software program vám umožní okamžitě zvětšit vaši nabídku bez investice do jejich vývoje a oslovit nové zákazníky po celém světě díky našim jazykovým možnostem.

Náš OEM software program je vhodný pro vydavatele, členy přidružovacího programu a ESD (Prodej elektronických licencí), kteří chtějí rozšířit svou nabídku produktů bez investice do jejich vývoje a oslovit nové zákazníky po celém světě novým produktem s vysokou prodejností, až 20% uživatelů, kteří si produkt stáhnou si jej poté také zakoupí. Náš OEM Software program je nejlepším v této oblasti, využívají jej top společnosti po celém světě, a má zastopení na všech kontinentech- bylo prodáno přes 2,5 milionu licencí.

Kontaktujte nás zde

Kontaktujte náš Business development team, pro více informací o našich OEM software solutions.

Požadavky pro vstup do SPAMfighter OEM Software Programu

  • Jste připraveni a schopni propagovat svůj produkt pod vlastní značkou.
  • Máte k dispozici dobře zavedený a vysoce objemový distribuční kanál
  • Jste schopni zvládnout technickou podporu.
  • Od SPAMfighter nepotřebujete téměř žádnou nebo velice malou podporu při propagaci

Funkce OEM Software programu

Profesionální tým manažerů pro implementaci a provoz

Profesionální tým manažerů vám pomůže s implementací, zaškolí vás jak správně používat nutnénástroje a moduly a poaskytne vím pomoc i s věcm týkajícími se prodeje či marketingu.

Obsah/Překladatelský modul

Poskytneme vám přístup do webového rozhraní, kde budete moci revidovat a aktualizovat text v instalačním programu, software aplikaci a GUI.

Souprava nástrojů pro OEM Software Partnery

Poskytneme vám přístup do našeho online toolkit modulu, kde budete moci sledovat nejnovější statistiku podle dne instalace, dne odinstalování, mít přehled o aktivních a neaktivních uživatelích, verzích a používaných jazycích.

Vlastní značka a Vlastní úpravy

Pomůžeme vám individuálně uzpůsobit a upravit OEM software od značky a vzhledu až po obsah, včetně jazyka, pomocí návodu jak postupovat krok za krokem. .

Lokalizace

SLOW-PCfighter je k dispozici ve 22 různých jazycích a vaše white-label verze může být lokalizována pomocí grafiky a jazyků, které jsou vhodné pro váš trh.

Jednoduchý partnerský model, který společnosti zajišťuje nepřetržitou ziskovost a růst.
Ocenění

Kontaktujte náš Business development team, pro více informací o našich OEM software solutions.