Zvolte jazyk:
SPAMfighter
Nově Exchange Server Signatury zdarma jako součást spam filtru pro MS Exchange

Nově Exchange Server Signatury zdarma jako součást spam filtru pro MS Exchange

Jaké jsou pravidla ve vaší společnosti týkající se signatur v MS Exchange prostředí?

V dnešní době je naprostou samozřejmostí komunikovat s obchodními protějšky a uzavírat nejrůznější dohody emailem. Emaily hrají ve společnostech klíčovou roli pro dosažení úspěchu. na druhé straně však mohou být emaily rozesílané zaměstanci společností i použity proti nim. Spousta společností používá různé formy právních signatur, aby se vyhnuly potenciálnímu nebezpečí, některé však používají signatury i k jiným účelům: signatury pro zachování důvernosti, signatury pro marketing při vytváření korporátní identity a značky. Velice populární také je zahrnout do signatur varování o spamu a virech, což signalizuje , že firma bere IT zabezpečení vážně a skenuje odchozí emaily na viry a spam.

Jakým způsobem byste obvykle přidali signatury v Exchange ?

Jedna z možností samozřejmě je, aby vaši Exchange uživatelé přidali signatury do emailů sami. To ale představuje riziko, že ne všechny signatutry budou v souladu s pravidly vaší firmy nebo budou vloženy nesprávně. další možností je použít samotné funkce Exchange na vkládání signatur, což ale vyžaduje dostatečné technické znalosti pravidel pro Exchange transport, testování a odstraňování chyb. Také byste mohli využít služeb některého z poskytovatelů řešení Exchange signatur a zaplatit za ně spoustu služeb.
Ale proč se neobrátit na SPAMfighter Exchange Module a spravovat Exchange server signatury pomocí mnohokrát oceněného anti-spam programu pro Exchange ?

SPAMfighter Exchange Module nabízí signatury zdarma pro MS Exchange, které můžete použít např. jako:

  • Právní signatury
  • Reklamní a propagační signatury
  • Signatury s prohlášením o virech a spamu
  • Signatury s odkazy na sociální média

Zdarma na 30 dní

Telefonická a emailová podpora zdarma

Telefonická a emailová podpora zdarma

Nebo nás kontaktujte na adrese sales@spamfighter.com

Kromě možnosti přidání Exchange signatur zdarma SPAMfighter Exchange Module samozřejmě ve vašich emailech také filtruje spam a viry. SPAMfighter Exchange Module získal mnohá ocenění a oblibu u mnoha expertů v oblasti Exchange Serverů.

Přečtěte si více o SPAMfighter Exchange module zde