Zvolte jazyk:
SPAMfighter

Uznání od SEM Uživatelů

"Skvělý produkt! Akorát jsme si koupili 3 leté předpaltné. K tomu abychom udělali rozhodnutí nám stačil jeden jediný den z 30-ti denní zkušení doby."
Bo Stewart

"Se všemi spolupracovníky máme SPAMfighter rádi a považujeme jej za velice spolehlivý. Narazili jsme na pár drobných problémů, ale ty byly bleskově vyřešeny. Ceníme si tu spolehlivost, vynikající servis a rychlou reakci SPAMfighter týmu podpory. Jen tak dál.
Mockrát děkujeme!"
Marwan Dajani
IT manager

"Doporučím váš produk všem, kteří hledají způsob, jak se vypořádat se spamem."
Craig Sabo

"Chtěl bych vám moc poděkovat za poskytování tak hodnotného nástroje podpory!
Na základě 30-ti denní zkušební doby, jsem mohl s jistotou odůvodnit koupi roční licence na tento SPAMfighter produkt - licenci jsem si koupil dnes ráno.
Ještě jednou díky za skvělý, bezproblémový produkt."
Kevin Chaney

"Používali jsme spoustu komerčních ( komerčními jsou myšleny produkty velkých firem) filtrů na spam. Ze všech emailů zablokovali v průměru jen 1- 5 % emailů se spamem. Kontrolovali nesprávné parametry - a to v dnešní pokročilé době. Spam je čím dál tím chytřejší a čas od času se mu povede přelstít spam filtry. Jestli dostáváte spam, tak ho většinou bude jen přibývat. Z 10 jich u nás bylo 20, ze 20 50, z 50 sto, a nyní dostáváme asi 900 emailů se spamem denně v každé emailové schránce. Ty velké spam filtry zablokovali jich míň než 20.
Hledali jsme řešení a narazili jsme na SPAMfighter. Webové stránky jsou profesionální a přehledné. A přehlednost je to, co mám rád. 30-ti denní zkušební doba zdarma ( což bohužel většinou nebývá dostatečně dlouhá doba na zhodnocení softwaru). Dnes jsou tomu dva dny, co používáme SPAMfighter a už dnes mohu říci, že jsme se pro filtr rozhodli a objednali jej pro celou firmu. Tenhle produkt je opravdu senzační. A jeho cena je překvapijící. Vaše produkty jsou dostupné pro miliony možna miliardy uživatelů - každý si jej může dovolit. Hodí se pro malé či velké společnosti nebo třeba jen pro počítače sdružené v jedné domácnosti.
Výsledky jsou neskutečné. Z 10.000 emailů se spamem, se přes váš filtr dostal jen jeden jediný. A to je co říct!
A je tady ještě jedna věc, kterou si opravdu cením.... Kontaktujete mne velice osobním způsobem. Cítil jsem povinnost vám o mé spokojenosti napsat.
Chci abyste věděli, že děláte opravdu dpobrou práci!"
Wesley Eversen

"Co na mě opravdu udělalo dojem byla rychlost a jednoduchost při instalaci. To je přesně něco pro lidi jako jsem já, kteří používají počítač na práci a udržování kontaktů, ale kteří nemají čas se do detailu zabývat, jak počítače vlastně fungují."
Rob Manger

"Váš program je ten nejlepší, jaký jsem kdy viděl. Zrovna dnes jsem si koupili potřebné licence a těšíme se, že budeme mít konečně emailové schránky bez spamu."
Miloslav Vlach
Majitel Business Process Solutions s.r.o

"Skvělý produkt, vynikající úspěšnost v odchytu spamu, jsem opravdu pozitivně překvapen jednoduchostí při instalaci a také ve výkonu. Hned si program objednám, je to nejlepší anti-spam plugin pro servery, který jsem kdy viděl. A taky bych vám rád poděkoval za vynikající zákaznickou podporu."
Marc Spohr

"Jsem ohromen jak geniální je váš produkt a jak rychlá je vaše zákaznická podpora! Získali jste si opravdového fanouška! Mockrát vám děkuji! Funguje to."
Erik Reissenweber


Zdarma na 30 dní

Telefonická a emailová podpora zdarma

Feel free to use SPAMfighter Certified Partner logo on your web site, brochures, newsletters etc.<br />If you need it in another size, please contact us!<br /