Zvolte jazyk:
SPAMfighter
Okamžitá ochrana před spamem a phishingem

SPAM filtr pro firmy

Hledáte spam filtr pro svou firmu? SPAMfighter Exchange module (SEM), je řešením na filtrování spamu, které je snadné k použití, a je určeno pro Microsoft Exchange Server 2000-2013. SEM nyní chrání před spamem více než 36.000 společností po celém světě.

Vlastnosti

Snadné nastavení

Snadné nastavení a konfigurace

SPAMfighter Exchange Module obsahuje spoustu skvělých funkcí, ale přesto jsme dokázali, že jeho nastavení a konfiguce je velice jednoduchá. Jakmile je jednou nastaven, není potřeba žádná další údržba nebo pravidelný dohled. Díky možnosti přímého přístupu přes váš prohlížeč odkudkoli na světě máte vše vždy pod kontrolou.

Řešení pro každou velikost

SPAMfighter Exchange Module se dokonale hodí jako antispamový filtr pro malé firmy i jako ochranné řešení ve velkých společnostech. Vyvinuli jsme plně konfigurovatelný filtr, který umožňuje jednoduchou správu jednotlivých uživatelů, uživatelských skupin i administrativních skupin s pokročilými uživatelskými pravidly a nastavením. Podporujeme všechny aspekty filtrování při doručování příchozích, odchozích a interních mailů.

<strong>Řešení pro každou velikost</strong>
Ocenění

Oceněná ochrana

Jako vítězové několika antispamových testů a cen jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout téměř dokonalé filtrování spamu. Díky úspěšnosti zachycení 99,45 % a pouhými 0,19 % falešně pozitivních výsledků se naši zákazníci mohou bez obav spolehnout na to, že budou vždy chráněni před spamem, a nemusí se bát, že v koši na spam skončí i důležité e-maily.

Bezplatná podpora

Kontaktujte nás způsobem, který vám vyhovuje. Pokud máte nějaké dotazy, jsme pro vás na telefonu, živém chatu nebo e-mailu. Ať už potřebujete pomoc s instalací, nastavením, běžným používáním nebo pokročilou implementací, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým podpory čeká na to, aby vám mohl pomoci a odpovědět na jakoukoli otázku.

<strong>Bezplatná podpora</strong>
Virtuální prostředí podporována

Virtuální prostředí

SPAMfighter Exchange Module plně podporuje sílu virtuálních prostředí. Naše antispamová řešení podporují všechny verze Exchange a jsou plně funkční ve virtuálních prostředích. Poskytujeme plnou integraci s prostředími jako VMware, Microsoft Hyper-V Server a Microsoft Virtual Server 2005 R2.

Výkazy a statistiky

Z panelu statistik můžete vidět veškeré údaje o příchozím, odchozím a vnitřním provozu. Vyhledejte si konkrétní uživatele, odhalte potencionální problémy a získejte větší přehled o tom, co se děje ve vaší společnosti. K dispozici jsou denní, týdenní a měsíční e-mailová hlášení.

Statistika
<strong>Funkce navíc</strong>

Funkce navíc

SPAMfighter Exchange Module nabízí také praktický nástroj pro kontrolu, zda byly aplikovány nejnovější opravné balíčky Exchange Serveru, a nástroj pro přidávání automatických textů k odchozím e-mailům. Tyto dva nástroje navíc vás nebudou stát žádné další poplatky a můžete je využívat i bez zapnutých antispamových funkcí.

SPAMfighter spam filtr lze snadno nainstalovat na Microsoft Exchange Server, což je rychlé a zároveň bezpečné.
Jakmile přijde email a Exchange Server jej nasměruje na své adresy, SEM provede unikátní zašifrovaný záznam každé zprávy a odešle jej na SPAMfighter Server, kde jsou záznamy vyhodnoceny. Pokud SPAMfighter server vyhodnotí zprávu jako spam, uvědomí o tom SEM a email se spamem je přemístěn do spam složky uživatele.


Zdarma na 30 dní

Bezplatná podpora na telefonu, živém chatu a e-mailu

Stáhnout SEM

Požadavky

Operační systém

Microsoft Windows Server 2000 nebo novější

E-mailový server

Microsoft Exchange Server 2000 nebo novější

Přídavný software

Internetová Informační Služba
Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 (Download od Windows Update )
Microsoft Data Access Components 2.7 (Download from Microsoft)

Paměť

256 MB minimum