Wybierz język
SPAMfighter
Filtruj wychodzący i wewnętrzny spam na serwerze Exchange ze SPAMfighter Exchange Module

Filtruj wychodzący i wewnętrzny spam na serwerze Exchange ze SPAMfighter Exchange Module

Czy Twoja firma posiada wytyczne dotyczące prawidłowego stosowania e-mail? Jeśli nie, pracownicy mogą przypadkowo wysyłać, coś co może być uznane za spam?

Podczas poszukiwania zabezpieczeń i antyantyspamowych rozwiązań dla Microsoft Exchange Server, firmy są na ogół bardziej zaniepokojone spamem przychodzącym, a spam wychodzący nie jest często adresowany. Podczas gdy przychodzący spam jest utrapieniem, zajmowanie się wychodzącym spamem jest również istotne, aby zapobiec znalezieniu się na czarnej liście i utrzymać dobrą reputację firmy.

Oto przykłady oparte na polityce e-mail, które SPAMfighter Exchange Module adresuje:

Niestosowne E-maile
Wysyłanie e-maili, które używają nieodpowiedniego języka lub dyskryminują

Żarty, Linki Youtube
Wysyłanie linków do YouTube lub innych witryn

Załączniki
Wysyłanie załączonych plików, takich jak arkusze kalkulacyjne lub Powerpoints

Masowa Korespondencja
Wysyłanie do klientów z np. 25 lub więcej odbiorcami w każdej dziedzinie


WIELKIE LITERY
Wysyłanie wiadomości e-mail ze zbyt wieloma WIELKIMI literami

Filtry nadawców
Wysyłanie e-maili do @facebook.com lub innych domen pozazawodowych

Oprócz filtrowania zarówno przychodzącego i wychodzącego spamu, SPAMfighter Exchange Module dotyczy również wewnętrznego spamu. Zasady wysyłania wiadomości e-mail do klientów, mogą być również stosowane do wiadomości e-mail między Twoimi pracownikami za pomocą serwera Exchange. Wiele firm boryka się ze spadkiem wydajności z powodu wewnętrznego spamu zawierającego dowcipy, linki do filmów z YouTube i inne rozpraszające maile i albo nie potrafi sformułować wewnętrznej polityki e-mail, lub ma trudności z jej egzekwowaniem.

Dlaczego warto korzystać ze SPAMfighter Exchange Module do filtrowania wychodzącego i wewnętrznego spamu na serwerze Exchange?

Egzekwowanie polityki e-mail

Ustanowienie zasad dotyczących sposobu korzystania z poczty e-mail jako profesjonalnego narzędzia, pomaga Twojej firmie lepiej wykorzystywać wiadomości e-mail, zwiększa produktywność i zmniejsza ryzyko uszkodzenia i spraw sądowych spowodowanych niewłaściwym wykorzystaniem e-maili. SPAMfighter Exchange Module pomaga egzekwować politykę e-mail.

Uniknij znalezienia się na czarnej liście

Upewnienie się,że Twoi pracownicy nie wysyłają masowej korespondencji i wychodzącego spamu bez Twojej wiedzy zwiększa Twoją reputację e-mail. Jedno konto e-mail może zniszczyć reputację Twojego adresu e-mail i negatywnie wpłynąć na mailową dostarczalność dla wszystkich kont. SPAMfighter Exchange Module pomaga chronić Twoją reputację e-mail.

Słuchamy naszych użytkowników i dystrybutorów!

SPAMfighter Exchange Module wersja 5.0 wprowadziła filtrowanie wychodzącego i wewnętrznego spamu ze względu na cenne opinie od zadowolonych klientów na całym świecie. SPAMfighter Exchange Module nadal filtruje spam i wirusy skutecznie dla Exchange Server i otrzymał wiele nagród. Przeczytaj więcej o SPAMfighter Exchange Module dla Microsoft Exchange Server tutaj.


Pobierz 30 dni za darmo

Darmowa pomoc przez telefon lub e-mail

Darmowa pomoc przez telefon lub e-mail

Ewentualnie skontaktuj się z sales@spamfighter.com

Obsługiwane środowiska wirtualne

Obsługiwane środowiska wirtualne